Skip to main content

Eesti 200 juhatus kinnitas täna ühehäälselt erakonna uueks tegevjuhiks Igor Taro, kes hakkab täitma peasekretäri ülesandeid.

„Igor on erakonna asutajaliige, kellel kogemus organisatsiooni ülesehitamisel ning kes on tasakaalukas juht, keda Eesti200l täna vaja on. Igori tugevuseks on pikaaegne töö ajakirjanduses ning tugev kohaliku omavalitsuse taust, mida on vaja erakonna organisatsiooni sōnumite selguse ja võrgustiku ehitamise jaoks,“ ütles Eesti 200 esimees Margus Tsahkna.

Eesti 200 uue tegevjuhi Igor Taro sõnul on peamine väljakutse seotud erakonna meeskonna ühendamisega. „Meil on ligi tuhat entusiastlikku liiget üle Eesti. Nad ootavad kaasamist ja soovivad panustada Eesti 200 põhieesmärgi elluviimisesse – tuua muutus Eesti poliitikasse. Samuti on Eesti 200l tegus meeskond. Lähiajal on meil seda võimalik teha nii Euroopa kui ka kohalike omavalitsuste valimistel. Teeme KOV valimistel veelgi parema tulemuse kui eelmisel korral ja muutuse nii mõneski omavalitsuses, kuna ootus selle järele on suur nii Tallinnast Põlvani, kui ka Narvast Pärnuni,“ sõnas Taro.

Igor Taro  on Riigikogu liige alates 2023. aasta märtsist ning juhib keskkonnakomisjoni. Varem on ta töötanud ajakirjanikuna, turundusettevõtjana ning Põlva maavanemana.