Skip to main content
Loading Events

« Kõik üritused

  • This event has passed.

Vaimse tervise festival

november 18, 2023 @ 10:00 - 19:00

Kas teadsid, et iga neljas noor tunneb aeg-ajalt vaimse tervise probleeme? See on murettekitav statistika, kuid just sellepärast ongi meil hea meel kutsuda sind vaimse tervise festivalile. Üritus, mis on täielikult pühendatud noorte vaimsele heaolule – ja seda tasuta!
Mis on vaimse tervise festival?
– See on üritus, mis toob kokku professionaalsed oma ala spetsialistid, kes jagavad oma teadmisi ja kogemusi vaimse tervise valdkonnas.
– See on päev, mil saate osaleda mitmesugustes töötubades ja tegevustes, mis aitavad teil õppida, kuidas paremini hoolitseda oma vaimse tervise eest.
– See on võimalus kohtuda sarnaselt mõtlevate noortega, luua uusi sõprussuhteid ja rääkida avatult vaimse tervise teemadel.
– See on nagu muusikafestival – pea, et sama äge ja pungil vingeid tegevusi – aga muusika asemel on meil vaimne tervis.
Miks on vaimne tervis oluline?
Vaimne tervis on meie heaolu nurgakivi. See mõjutab meie enesetunnet, suhteid, töövõimet ja üldist elukvaliteeti. Noortena on eriti oluline õppida, kuidas toetada oma vaimset tervist ja kuidas märgata, kui midagi on valesti. Vaimse tervise eest hoolitsemine on enesekaitse ja enesearendamise oluline osa.
– Ligikaudu 75% vaimsetest terviseprobleemidest ilmnevad 24. eluaastaks.
– 1 noor 12-st kogeb depressiooni igal aastal.
– Vaimse tervise probleemid võivad mõjutada õppimist, suhteid ja tulevikuväljavaateid.
Aga ära muretse, vaimse tervise festival on TASUTA! Meie eesmärk on pakkuda kõigile noortele võimalust õppida, jagada ja arendada oma teadmisi vaimse tervise valdkonnas.
Tule ja liitu meiega sellel imelisel päeval, kus me koos saame edendada teadlikkust ja hoolivust vaimse tervise suhtes ning õppida, kuidas oma vaimset tervist toetada. Märkige kalendrisse kuupäev ja tulge meiega 18.11.2023 Proto Avastuskeskusesse Tallinnas.
Ära lase mööda sellest suurepärasest võimalusest!
Ootame sind!
PS! Päevakava ja esinejad ilmuvad õige pea.

Ürituse info

Kuupäev:
november 18, 2023
Kell:
10:00 - 19:00
Website:
https://www.facebook.com/events/304151832423080/

Toimumiskoht

Proto Avastuskeskus
Peetri 10
Tallinn, Harjumaa Tallinn Eesti
Vaata kaardil
Phone
627 6661
Koduleht