Eesti 200 kandidaadid

Janno Kuldkepp

Tervishoiutöötaja, üliõpilane Pärnumaa Kandidaat nr. 916

Kadri Tali

Eesti muusikamänedžer ja -produtsent Pärnumaa Kandidaat nr. 915

Toomas Pajula

ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja, koolidirektor Pärnumaa Kandidaat nr. 923

Sirje Niitra

vabakutseline ajakirjanik Pärnumaa Kandidaat nr. 917

Tarmo Valgepea

Pärnumaa Kandidaat nr. 918

Sigrit Roosileht

Pärnumaa Kandidaat nr. 919

Mati Tiimus

ettevõtja Pärnumaa Kandidaat nr. 920

Jevgeni Gorlevski

Pärnumaa Kandidaat nr. 921

Monika Siruli

Pärnumaa Kandidaat nr. 922

Herko Sunts

Otepää ettevõtja ja kooli hoolekogu liige Võru-, Valga- ja Põlvamaa Kandidaat nr. 913

Epp Petrone

kirjastaja Võru-, Valga- ja Põlvamaa Kandidaat nr. 914

Igor Taro

ajakirjanik, Eesti 200 juhatuse liige, endine maavanem Võru-, Valga- ja Põlvamaa Kandidaat nr. 905

Einar Visnapuu

Võru ettevõtja ja Alko1000 omanik Võru-, Valga- ja Põlvamaa Kandidaat nr. 906

Are Selge

põllumajandusjuht ja õppejõud Võru-, Valga- ja Põlvamaa Kandidaat nr. 907

Krista Sildoja

erahuvikooli eestvedaja ja õpetaja Võru-, Valga- ja Põlvamaa Kandidaat nr. 908

Merlis Pajustik

Vastseliina noortejuht Võru-, Valga- ja Põlvamaa Kandidaat nr. 909

Margit Lail

Kanepi Jaani koguduse õpetaja Võru-, Valga- ja Põlvamaa Kandidaat nr. 910

Mikk Mäesaar

Rallisportlane Võru-, Valga- ja Põlvamaa Kandidaat nr. 911

Katrin Jõgeva

Ahja kooli direktor Võru-, Valga- ja Põlvamaa Kandidaat nr. 912

Aleksandr Širokov

Peipsiääre vallavanem, Väike-Kolkja vanausuliste koguduse juhatuse liige Jõgeva- ja Tartumaa (va. Tartu linn) Kandidaat nr. 886

Ülle Pärl

majandusteadlane Jõgeva- ja Tartumaa (va. Tartu linn) Kandidaat nr. 887

Kadi Ploom

Peipsimaa turismiarendaja Jõgeva- ja Tartumaa (va. Tartu linn) Kandidaat nr. 888

Maarika Kukk

Elva Kesklinna Perearstikeskuse juhataja ja perearst-lastearst Jõgeva- ja Tartumaa (va. Tartu linn) Kandidaat nr. 890

Kaare Põder

Kahe lasteaed-algkooli direktor Jõgeva- ja Tartumaa (va. Tartu linn) Kandidaat nr. 891

Evelin Pärl

füsioterapeut, väikeettevõtja Jõgeva- ja Tartumaa (va. Tartu linn) Kandidaat nr. 892

Väino Uibo

lavastaja, näitleja, pensionär Jõgeva- ja Tartumaa (va. Tartu linn) Kandidaat nr. 893

Ronald Laarmaa

õppejõud ja hüdrobioloog Jõgeva- ja Tartumaa (va. Tartu linn) Kandidaat nr. 894

Margus Pärsik

Kõrveküla Spordihalli juhataja Jõgeva- ja Tartumaa (va. Tartu linn) Kandidaat nr. 889

Pille Tsopp-Pagan

Euroopa Naised Vägivalla Vastu(WAVE Europe) president, Naiste Tugi- ja Teabekeskuse tegevjuht Tartu linn Kandidaat nr. 898

Tanel Tein

endine korvpallur, Reklaamiagentuuri ImiD tegevjuht Tartu linn Kandidaat nr. 897

Kristiina Tõnnisson

kõrgharidusjuht, riigiteaduste doktor Tartu linn Kandidaat nr. 896

Margus Tsahkna

Riigikogu liige Tartu linn Kandidaat nr. 895

Jüri-Ott Salm

nõukoja liige ja madrus asutuses Emajõe Lodjaselts, projektijuht asutuses Eestimaa Looduse Fond ja volikogu liige asutuses Tartu Linnavolikogu Tartu linn Kandidaat nr. 899

Kadri Haller-Kikkatalo

arst, meditsiiniteadlane, puuetega laste eest seisja, tervishoiu spetsialist Tartu linn Kandidaat nr. 900

Ismail Mirzojev

Tartu Kutsehariduskeskuse kutseõpetaja, Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonna üliõpilaskogu esimees Tartu linn Kandidaat nr. 901

Jaak Laineste

startup-ettevõtja ja geoinformaatik Tartu linn Kandidaat nr. 903

Kirill Avdeljev

ettevõtja, Tartu Ülikooli riigiteaduste tudeng Tartu linn Kandidaat nr. 904

Karin Jõks

Tartu linn Kandidaat nr. 902

Ruslan Trochynskyi

Eesti-Ukraina kultuurisuhete arendaja, muusik Järva- ja Viljandimaa Kandidaat nr. 877

Angelika Naris

Kaitseliidu noorsootöö koolitusjuht Järva- ja Viljandimaa Kandidaat nr. 878

Kalle Kallas

koolitaja, psühholoog Järva- ja Viljandimaa Kandidaat nr. 879

Marju Mäger

Järva- ja Viljandimaa Kandidaat nr. 880

Raul Alliksaar

Järva- ja Viljandimaa Kandidaat nr. 881

Tiia Piirimees

Järva- ja Viljandimaa Kandidaat nr. 882

Tatjana Jürgen

Järva- ja Viljandimaa Kandidaat nr. 883

Lauri Vaiksaar

Järva- ja Viljandimaa Kandidaat nr. 884

Krister Kallas

MTÜ Tervisespordiklubi Joosu juhatuse esimees Järva- ja Viljandimaa Kandidaat nr. 885

Ahti Puur

Energeetika valdkonna tippjuht Ida-Virumaa Kandidaat nr. 868

Jana Pavlenkova

Narva Loomeinkubaatori OBJEKT kaasasutaja, tehnoloogiliste ideede toetava fondi Protron juht Ida-Virumaa Kandidaat nr. 869

Nikita Lumijõe

Naiste Tugi- ja Teabekeskuse projektijuht, Narva noorte konverentside korraldaja Ida-Virumaa Kandidaat nr. 870

Svetlana Skrebneva

kultuuri ja hariduse projektide eestvedaja Ida-Virumaa Kandidaat nr. 871

Stanislav Tituško

aktivist, Sisekaitseakadeemia tudeng Ida-Virumaa Kandidaat nr. 872

Darja Berestova

ettevõtja ( B-Lingua koolitused omanik / juhataja), koolitaja, Pedagoog Ida-Virumaa Kandidaat nr. 873

Mihhail Derbnev

robootikaringi juhendaja, Tootmise digitaliseerimise projektijuht Ida-Virumaa Kandidaat nr. 874

Viktor Golubjatnikov

personali koolitaja, Suhtekorraldaja Ida-Virumaa Kandidaat nr. 875

Jüri Käosaar

Kiviõli I Keskkooli õpetaja Ida-Virumaa Kandidaat nr. 876

Ahto Neidek

Külavanem, Päästja Lääne-Virumaa Kandidaat nr. 865

Triin Sihver

üliõpilane Lääne-Virumaa Kandidaat nr. 866

Tarmo Tamm

ettevõtja Lääne-Virumaa Kandidaat nr. 867

Madis Viise

Kadrina Vallavolikogu esimees Lääne-Virumaa Kandidaat nr. 864

Marko Teiva

endine omavalitsusjuht, ettevõtlusspetsialist Lääne-Virumaa Kandidaat nr. 863

Elmu Koppelmann

käsipalli treener, Tapa Gümnaasiumi direktor Lääne-Virumaa Kandidaat nr. 862

Annes Naan

endine vallavanem, Rakvere ametikooli õpetaja Lääne-Virumaa Kandidaat nr. 861

Keith Siilats

ettevõtja Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa Kandidaat nr. 860

Koit Kelder

Saaremaa kohaliku elu aktivist ja Pöide pruulikoja omanik Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa Kandidaat nr. 853

Toomas Kasemaa

endine maavanem, reservohvitser Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa Kandidaat nr. 854

Jaanika Roosman

ettevõtja Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa Kandidaat nr. 855

Lars Uus

Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa Kandidaat nr. 856

Anu Uibo

Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa Kandidaat nr. 857

Martin Vahimets

Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa Kandidaat nr. 858

Andri Simo

ettevõtja Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa Kandidaat nr. 859

Nadežda Gretšnevkina

Radioloogiatehnik Harju- (va. Tallinn) ja Raplamaa Kandidaat nr. 848

Hillar Joon

Nõukogu esimees, Novarc Group AS Harju- (va. Tallinn) ja Raplamaa Kandidaat nr. 849

Arko Okk

Harju- (va. Tallinn) ja Raplamaa Kandidaat nr. 850

Raivo Mererand

Juhataja Harju- (va. Tallinn) ja Raplamaa Kandidaat nr. 851

Jaak Raie

Teaduspargi Tehnopol juhataja Harju- (va. Tallinn) ja Raplamaa Kandidaat nr. 852

Priit Alamäe

AS Nortal omanik, ettevõtja Harju- (va. Tallinn) ja Raplamaa Kandidaat nr. 836

Ando Kiviberg

endine linnapea, pärimusmuusik ja Viljandi folgi eestvedaja Harju- (va. Tallinn) ja Raplamaa Kandidaat nr. 837

Monika Salu

kolme lapse ema ja vanaema, tippjuht, vabatahtlik merepäästja Harju- (va. Tallinn) ja Raplamaa Kandidaat nr. 838

Taavi Toom

diplomaat ja jurist Harju- (va. Tallinn) ja Raplamaa Kandidaat nr. 839

Terje Bachmann

ettevõtja ja õpetaja Harju- (va. Tallinn) ja Raplamaa Kandidaat nr. 840

Jüri Lehtmets

Eesti Lihasehaigete Seltsi esimees Harju- (va. Tallinn) ja Raplamaa Kandidaat nr. 841

Leino Mägi

pensionär Harju- (va. Tallinn) ja Raplamaa Kandidaat nr. 842

Toomas Tepomes

Havas Digital juht Harju- (va. Tallinn) ja Raplamaa Kandidaat nr. 847

Sandra Järv

õpetaja ja haridusinnovaator Harju- (va. Tallinn) ja Raplamaa Kandidaat nr. 846

Marko Nummert

Tegevjuht Harju- (va. Tallinn) ja Raplamaa Kandidaat nr. 845

Hilje Savolainen

Harju- (va. Tallinn) ja Raplamaa Kandidaat nr. 844

Joel Jesse

Regionaal- ja transpordivaldkonna ekspert Harju- (va. Tallinn) ja Raplamaa Kandidaat nr. 843

Lauri Hussar

ajakirjanik, endine Postimehe peatoimetaja Tallinn (Mustamäe ja Nõmme) Kandidaat nr. 826

Ülo Pikkov

filmirežissöör ja produtsent, kultuuriteaduste doktor Tallinn (Mustamäe ja Nõmme) Kandidaat nr. 827

Tiit Elenurm

EBS ettevõtlusprofessor, Eesti 200 juhatuse liige Tallinn (Mustamäe ja Nõmme) Kandidaat nr. 828

Tiit Papp

Juhatuse esimees Tallinn (Mustamäe ja Nõmme) Kandidaat nr. 830

Andres Ingerman

Juhatuse esimees Tallinn (Mustamäe ja Nõmme) Kandidaat nr. 831

Marek Karm

ruumiandmespetsialist Tallinn (Mustamäe ja Nõmme) Kandidaat nr. 832

Siiri Lehtmets

ettevõtja Tallinn (Mustamäe ja Nõmme) Kandidaat nr. 829

Eduard Finagin

IT Juht Tallinn (Mustamäe ja Nõmme) Kandidaat nr. 835

Hanno Püttsepp

Välissuhete juht ravimfirmas Tallinn (Mustamäe ja Nõmme) Kandidaat nr. 834

Karoliina Oona Ranne

Tudeng Tallinn (Mustamäe ja Nõmme) Kandidaat nr. 833

Aleksandr Maiorov

arhitekt, linnaplaneerimise ja urbanistika spetsialist Tallinn (Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita) Kandidaat nr. 824

Ülle Kask

peakokk Tallinn (Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita) Kandidaat nr. 823

Erik Vest

Elukeskkonna planeerimise ekspert, Kogukonnavedur Tallinn (Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita) Kandidaat nr. 825

Toomas Uibo

ettevõtja, lennundusspetsialist Tallinn (Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita) Kandidaat nr. 815

Meelis Niinepuu

Eesti 200 aseesimees, ettevõtja Tallinn (Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita) Kandidaat nr. 814

Grigore-Kalev Stoicescu

Rahvusvahelise Kaitseuuringute Keskuse teadur Tallinn (Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita) Kandidaat nr. 812

Mart Sander

doktorant, vabakutseline Tallinn (Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita) Kandidaat nr. 813

Aleksei Jašin

üliõpilane Tallinn (Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita) Kandidaat nr. 816

Julia Rustamova

Vabakutseline moekunstnik Tallinn (Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita) Kandidaat nr. 817

Aare Lapõnin

IT ettevõtja Tallinn (Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita) Kandidaat nr. 818

Pavel Starkov

keemia doktor, noorteadlane, TalTechi uurimisrühma juht Tallinn (Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita) Kandidaat nr. 822

Anne Kahru

(nais)teadlaste huvide eestseisja, akadeemik, Eesti Toksikoloogia Seltsi asutaja, ökotoksikoloog Tallinn (Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita) Kandidaat nr. 821

Piret Kürbis

Disainer Tallinn (Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita) Kandidaat nr. 820

Ave Talu

rahvatervise asjatundja, teadustöötaja Tallinn (Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita) Kandidaat nr. 819

Marek Reinaas

ajalehe KesKus väljaandja ja saatejuht, mitmete kommunikatsiooniettevõtete omanik, reklaami- ja meediaekspert Tallinn (Haabersti, Põhja-Tallinn ja Kristiine) Kandidaat nr. 800

Pirko Konsa

ettevõtja, innovatsiooni ekspert, kaitseliitlane Tallinn (Haabersti, Põhja-Tallinn ja Kristiine) Kandidaat nr. 802

Karin Kaup-Lapõnin

IT ettevõtja, välispoliitika ekspert Tallinn (Haabersti, Põhja-Tallinn ja Kristiine) Kandidaat nr. 803

Marianna Kaat

filmitegija ja õppejõud, kunstiteaduste doktor Tallinn (Haabersti, Põhja-Tallinn ja Kristiine) Kandidaat nr. 804

Tiia Sihver

sotsiaalvaldkonna ekspert Tallinn (Haabersti, Põhja-Tallinn ja Kristiine) Kandidaat nr. 801

Margot Roose

Majandusnõunik, raamatu “Minu Amsterdam” autor, ringmajanduse eestvedaja Tallinn (Haabersti, Põhja-Tallinn ja Kristiine) Kandidaat nr. 806

Ivar Soone

äriraamatu ja majandusteemaliste artiklite autor, ettevõtja, majandus- ja ärijuhtimisvaldkonna õppejõud ja koolitaja, majandusteaduste doktor Tallinn (Haabersti, Põhja-Tallinn ja Kristiine) Kandidaat nr. 807

Valeri Ivanov

ehitusinsener, ettevõtja Tallinn (Haabersti, Põhja-Tallinn ja Kristiine) Kandidaat nr. 808

Maarika Neilinn

lasteaia õpetaja Tallinn (Haabersti, Põhja-Tallinn ja Kristiine) Kandidaat nr. 809

Ahti Kallaste

ettevõtja, tervishoiu ja rehabilitatsiooni asutuse juht, tervishoiukorralduse ja riigi finantsjuhtimise ekspert Tallinn (Haabersti, Põhja-Tallinn ja Kristiine) Kandidaat nr. 810

Henry Sinivee

pereisa, reservväelane, riigiametnik ja politoloogia magister Tallinn (Haabersti, Põhja-Tallinn ja Kristiine) Kandidaat nr. 805

Liina Normet

Eesti 200 aseesimees, ettevõtja, tervishoiuekspert Tallinn (Haabersti, Põhja-Tallinn ja Kristiine) Kandidaat nr. 799

Kristina Kallas

Eesti 200 esimees, poliitik, riigiteadlane, Tartu Ülikooli Narva Kolledži direktor Tallinn (Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita) Kandidaat nr. 811