Eesti 200 noored valisid endale etteotsa kaks uut juhti, narvalase Denis Larchenko ja tallinlanna Anna Maria Treifeldti. Noorteühendust juhivad nüüd kahekesi nii naine kui ka mees esindamaks nii vene kui ka eesti rahvust. 

“Soovime muuta arusaama poliitikast,” sõnasid Noor Eesti 200 juhtideks valitud Denis Larchenko ja Anna Maria Treifeldt. “On naeruväärne, et noorte poliitikute karjäär algab pastakate jagamisega kolme euro eest tunnis ning kui piisav arv Facebooki postitusi on jagatud, avaneb noorel võimalus saada mingiks arusaamatuks nõunikuks. Sellised noorteühendused on ehtne näide stagneerunud ja omadega tuksi jooksnud poliitilisest asjaajamisest. Noor Eesti 200 on eriline, sest vastupidi teistele hoiame me talituslikku latti kõrgel.”

Lisaks Denis Larchenkole ja Anna Maria Treifeldtile kuuluvad nüüdsest Noor Eesti 200 juhtkonda ühiskonnaaktivist Daniel Kõiv, arhitekt Aleksandr Maier ja tartlanna Gerlinde Sims. 

Uue põlvkonna juhid lisavad: “Uus juhtkond kehastab võrdõiguslikkust, sest esindatud on nii seksuaal- kui ka rahvusvähemused ning lisaks sellele oleme saavutanud ka soolise tasakaalu.”

“Meie väärtuste üheks tuumikteemaks on kõikehõlmav muutus. Teame, et teistes meiesarnastes organisatsioonides on kombeks, et noor toetab eakamat erakonna kandidaati. Oleme endale kindlaks teinud, et Noor Eesti 200 on teistsugune, sest meie erakond toetab noori,” lausus oma valimiskõnes Denis Larchenko. “Aitab kohapeal tiksumisest, aeg on tegutseda. Kui ka sina ei taha olla “suure” poliitiku jooksupoiss ning tahad, et su sõna päriselt loeks, siis ühine Noor Eesti 200-ga!”