Erakonna Eesti 200 noored valisid ühenduse uueks nimeks Noor Eesti 200 ning organisatsiooni etteotsa Laagna Gümnaasiumi õpilasesinduse asepresidendi Daniel Kõivu.

“Meil on eesotsas uued näod ja värsked ideed,” sõnas Noor Eesti 200 juhiks valitud Daniel Kõiv. “Soovime muuta arusaama poliitikast ning rakendada värsket organisatsiooni ülesehitust. Meil pole esimees, vaid kapten, kes aitab suunda hoida. Oleme teistmoodi selles mõttes, et rakendame oma ühenduses tegevuste põhiseid rühmasid. Meie liikmeteks on tegijad, kes on aktiivsed noorte projektide ja tegevuste eestvedajad, vaatamata sellele, kas erakond on riigis poliitilises mõttes võimul või mitte. Võtsime eeskuju Šveitsi poliitilisest liikumisest Libero, mis on edukalt tegutsenud nii populismi kui stagneerunud poliitika vastu.”

Lisaks Daniel Kõivule kuuluvad Noor Eesti 200 uude juhtkonda alustav kommunikatsiooniettevõtja Elina Bratšun, aktiivne tartlane Ismail Mirzojev, sporditegelane Marek Karm ja keskkonnaaktivist ning kogenud projektivedaja Artjom Trohhatšev.

Üldkoosolekul valitud Eesti 200 noorteühenduse uus nimi selgus konkursi teel. Noor Eesti 200 tänab Kristjan Maasalu pakutud nime eest. “Peagi võtame nimekonkursi võitjaga ühendust ja edastame teenitud auhinna,” märkis Daniel Kõiv. “Kavatseme ette võtta Noor Eesti 200-ga mitmeid muutusi ning lüüa aktiivselt kaasa Eesti poliitkas. Kõik aktiivsed noored on oodatud ühinema!”

Lisainfo:
Daniel Kõiv, Noor Eesti 200 kapten
tel. 58150861
daniel.koiv2003@gmail.com

Pilt: Noor Eesti 200 uued juhid Marek Karm, Elina Bratšun, Artjom Trohhatšev ja Daniel Kõiv. F: erakogu